Bus No. 8

Route No. 8
Stop Name  General  Shift
Manavta Nager 7:50
Sanchar Nagar 7:55
Vaibhav Nagar 7:58
Petrol Pump 8:00
Bangali Square 8:02
Pililyahana 8:05
Musakhedi Square 8:10
Teen Imali 8:17
IT Park 8:20
Khandwa Naka 8:23
New Rani bagh 8:25
Tejaji nagar 8:30
College 8:45