Bus No. 32 (9/A)

Route No. 32 (9/A)
Stop Name  GeneralShift
Rati Mandi 7:50
Railway Station 7:52
Clasic Point 7:53
Sai Mandir 7:55
Siddipuram Tower 7:58
Gopur Choki 8:00
Hariom Dhaba 8:05
Rau Colony (Akashwani) 8:12
Rau Bus Stand 8:14
Rau Mama ka Dhaba 8:17
Rau Bypass 8:20
Tejaji Nagar 8:30
College 8:45