Bus No. 26

Stop Name General Shift
Katar Gaon 6:55
Karahi 7:10
Padilya 7:20
Kawana 7:35
Bagod 7:50
Balwada 8:00
Choral 8:25
Talinaka 8:30
Simrol 8:31
College 8:45