Bus No. 25

Stop Name Genral Shift
Sanawad Bus Stand 6:50
Irrigation Colony 7:00
Mortaka 7:10
Badwah 7:20
Civil Hopsital 7:22
Tara Nagar 7:23
Manihar 7:32
Kurawat 7:45
Balwada 7:50
Choral 8:05
Talinaka 8:20
Simrol 8:25
College 8:45