Bus No. 23

Stop Name General shift
Balaji Heights 7:40
Summer Park 7:45
BCM Heights 7:50
Tulsi Nagar 7:55
Mahalaxmi Nagar 7:58
Bombay Hospital 8:00
Radisson hotel 8:01
Malviya Nagar 8:02
Velocity Talkies 8:03
Mayur Hospital 8:05
Bangali Sabji Mandi 8:07
Bijli Nagar 8:10
Bicholi  8:12
Devguradiya 8:15
Silver Spring 8:20
Tejaji Nagar 8:30
College 8:45