Bus No. 15

Route No. 15
Stop Name  General Shift
Sanawad Bus Stand 6:50  
Irrigation Colony 6:55
Mortakka 7:10
Badwaha  7:20
Civil Hospital 7:22
Tara Nagar 7:30
Manihar 7:32
Kurawat 7:40
Balwada 7:50
Choral 8:05
Talinaka 8:20
Simrol 8:25
College 8:45